Domů / Propagace

Výroční zpráva 2018

Výroční zpráva Junáka za rok 2018. Výroční zpráva je ideálním prezentačním materiálem o Junáku pro úřady, firemní partnery apod. Přikládá se k nejrůznějším žádostem, projektům...
Dostupnost: Připraveno k odeslání

Výroční zpráva 2018

Jak výroční zpráva vypadá

Naši vizuální identitu charakterizují oblé, organicky nepravidelné tvary. Inspiruje nás příroda, lidská individualita a živost hnutí. Výročka je poděkováním vám všem za vaši práci a energii věnovanou výchově skautek a skautů v oddílech. Pomocí skautské výročky chceme dát veřejnosti vědět, co vše se nám v uplynulém roce povedlo a jak se nám daří naplňovat poslání skautingu.

Výroční zpráva Junáka - českého skauta 2018

☞ k prolistování na skaut.cz/vyrocka

Jak je možné ji využít?

Pro výroční zprávu je možné najít rozsáhlé uplatnění. Lze ji používat jako propagační nástroj, přiložit ji k žádosti o sponzoring, využívat ji při styku s médii, či poděkovat svým podporovatelům a příznivcům jejím věnováním. Ideálně se nabízí jako jeden z komunikačních prvků se státní správou, institucemi, partnery a firmami. Výroční zprávu můžete také využít při prezentaci během náborů, při interakci s rodiči dětí, nebo laickou veřejností. Ústředí Junáka - českého skauta výroční zprávu zasílá například poslankyním a poslancům, senátorkám a senátorům, na odpovídající ministerstva a státní úřady, spolupracujícím organizacím a firmám. K dispozici ji dostávají samozřejmě i média.