Jakou si přeji skautkou novinku?
7 % (110)
9 % (148)
37 % (603)
6 % (89)
39 % (628)
2 % (39)

Celkem hlasovalo: 1617
Domů / Vánoce

Vykrajovátko na cukrovinky - tee-pee

Kód: 6566 Novinka Novinka
Udělejte si Vánoce obzvláště vypečené. S vykrajovátky na perníčky a jiné cukrovinky ve tvaru skautské lilie vytvoříte pochoutky, kterými ohromíte při svátečním servírování i během skautských akcí. 100 % skautská výroba!

Vykrajovátko na cukrovinky - tee-pee

S vykrajovátky na perníčky a jiné cukrovinky ve tvaru skautské lilie, týpí a podsadového stanu vytvoříte pochoutky, kterými ohromíte při svátečním servírování i během skautských akcí, jako jsou například skautské vánoční besídky nebo rozdávání Betlémského světla. Navíc jsme hrdí, že výroba vykrajovátek má 100% skautský původ. Se těmito vykrajovátky na perníčky a cukrovinky budou letošní vánoce obzvláště vypečené!

Velké vykrajovátko z potravinově nezávadného plastu ve tvaru tee-pee má rozměr na výšku 12 cm, takže se pro svoji dostatečnou velikost hodí na přípravu dobrůtek s propracovaným zdobením. Výroba vykrajovátek prošla výhradně rukama skautů.

100% skautská výroba. Jak to všechno proběhlo?

Precizní grafický 3D návrh připravil Vojta Šaloun z Chocně, který není pouze skautským vedoucím, ale také profesionálem v technickém kreslení na počítači. "K tomuto oboru jsem se dostal již v útlých letech, kdy jsem pravidelně chodil do taťkovy pracovny a sledoval jsem, jak na počítači kreslí různé projekty," vysvětluje Vojta.

Kvalitní design je ale pouze polovina cesty, bylo ještě potřeba převést obrázek z počítače do skutečného světa. Následovala výroba hned v několika skautských 3D tiskárnách, abychom jich v předstihu před Vánoci vytiskli dostatečné množství - vždyť loni se vykrajovátek vyrobilo a prodalo přes 1000 kusů! A představte si, že jedna velká forma se tiskne skoro hodinu.

Náš příběh pokračuje odesláním zásilky k vám. Kde skončí, to už je na vás. Doufáme, že finále začne mlsným pohledem a následně vyvrcholí cestou do břicha někoho velmi spokojeného :)