Domů / Vánoce

Peněženka Klasik

Ručně vyráběná kožená peněženka v přírodní hnědé barvě, s podšívkou a se smetanovým šitím vytváří dojem nestárnoucí klasiky. Kůže je precizně zpracována do jemné formy tak, aby peněženka působila velmi elegantním dojmem.
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
1.590 Kč , plus doprava

Peněženka KlasikSkautské peněženky zdobí nové skautské logo a slovní značka SKAUT. Jsou součástí limitované edice kožených výrobků, které jsme pro vás nechali připravit ve spolupráci s tradiční českou dílnou Brašnářství Roman Tlustý.

Peněženka je vyrobena z hovězí kůže, vyčiněné v malé rodinné koželužně v Jablůnce na Valašsku, opracována a sešita byla v dílně Brašnářství Roman Tlustý v Praze-Vršovicích na meziválečných strojích československé výroby. Krabici udělali v Opavě, pytlík ušily švadleny z Třebíče, potisk udělal pan Jech z Vršovic a ražbu provedli knihaři Rak&Rak z Dittrichovy ulice.

Rozměry peněženky - 24x10 cm (rozevřená), 12x10cm zavřená. Má kapsy na 3 kreditní karty, kapsu na bankovky a kapsu na malý technický průkaz pod kapsami na karty. Peněženka je robustní a velmi pevná.