Domů / Vánoce / Dárky a ozdoby

Dřevěný skautský USB flash disk 3.0 světlý

Dřevěné skautské USB flashky v různých velikostech paměti. Dražší verze - rychlejší technologie USB 3.0. Jako bonus je na každé nahrán velký balík skautských e-knih.
Produkt již není v prodeji
Dřevěný skautský USB flash disk 3.0 světlý

Nedávno jsme představili dřevěný skautský USB flash disk. A měl u vás super úspěch, díky! A jelikož se ozvalo nemalé množství hlasů, že by to chtělo větší kapacitu a rychlost, je tu. Právě naskladněno v našem e-shopu. Kapacita těchto fešných "ÚeSBéček" je nyní až 64 GB. A jako velký bonus je opět na každému disku nahraný balík skautských e-knih. Čím větší disk, tím více :)

Jaké flash disky jsou tedy v nabídce?

Na základě velmi úspěšného přijetí prvních 8 GB jsme připravili toto širší portfolio, které nabízí variabilitu kapacit i barev. Kromě stávající kapacity 8 GB představujeme disky 16 GB, 32 GB a 64 GB. A to buď ve tmavém provedení, nebo ve světlém. Světlá edice je navíc osazena novější technologií USB 3.0, která umožňuje zásadně rychlejší datové přenosy. Věřím, že nyní si vybere snad každý.

Co o disku padlo v kuloárech

Sotva tahle skautská flashka spatřila světlo světa, už získala ve fejsbůkových kuloárech několik velmi pozitivních reakcí. Máme radost! A podělíme se o pár z nich:

"To je zatím ten nej merchandising!" -- Lumír Kajnar

"Bude to mít úspěch, cloud do dřeva nenarveš." -- Vojta Petr

"Pěkně to dopadlo." -- Tomáš Vovsík

"To nemá chybu. Perfektní práce. Ápropo nedávno jsem přemýšlel, že spousta firem rozdává flashky, ale nic na ně nenahrává :-) " -- Mára Vlček

"To je fakt pěkný!" -- Ivan Manolov

"...a oheň se s tím rozdělá bez rozdílu platformy?" -- Jan Košťál

Co na disku najdu?

Pořádný balík knížek! Například na největším disku (USB 3.0, 64 GB) jsou všechny tyhle úžasné placené e-knihy (samostatně prodejné za více než 2 200 Kč) v ceně:

 

Plus kompletní balík e-knih nabízených zdarma, které budete mít vždy u sebe! Čím větší disk, tím více.

Knihy jsou ve vyšší prodejní hodnotě, než cena disků!

 

Co je to ten flash disk?

Flash disk je zařízení, které disponuje schopností ukládat, odstraňovat a snadno vyměňovat data. Dostatečný prostor na disku ti umožní snadno přenášet velké soubory i bez rychlého připojení k internetu. Krycí víčko flashky má v sobě praktický magnet, takže se k základnímu disku velmi rychle a snadno přichytí. Kryt flash disku je začleněn do lanka, aby se neztratil. 

  • kapacita 8-64GB
  • víčko na magnet a šňůrka na krk (nehrozí ztráta krytky)
  • přírodní materiál - dřevo
  • odstín tmavého a světlého dřeva
  • gravírované skautské symboly a logo
  • rozměry 57 x 27 x 9mm
  • hmotnost 13g

>> koupit na skaut.cz/obchod <<

S jednou takovou flashkou na krku, nejen že budete mít možnost u sebe nosit potřebná data, ale budete u toho navíc vypadat stylově. Asi jako by se vám na šňůrce na hrudi houpala čerstvě vyřezaná, sofistikovaná, vrbová píšťalka...