Domů / Vánoce

Buď pobaven 2

Kód: 1743
Knížečka malá formátem, ale velmi obsáhlá a plná humoru, která obsahuje přes 200 stran s kreslenými skautskými vtipy.
Dostupnost: Připraveno k odeslání
120 Kč , plus doprava
Množstevní sleva:
od 5  do 999  - 90 Kč
(120 Kč/ks)
 
Buď pobaven 2

Pokračování velmi úspěšného komiksového zpracování legračních momentů ze skautského života, ve kterých se najde každý z nás. Autorka Petra Divišová (Pídý) se nebojí střílet do vlastních řad a hraje si se skautskými stereotypy i předsudky, na které poukazuje v krátkých absurdních stripech. Lehké kapesní zpracování je ideální na cesty i na tábor, hlavně ho ocení všechny věkové kategorie od světlušek po vedoucí. Hodí se jako bezva odměna do celoroční hry nebo za závody - zachrání dobrou náladu i při čekání na zpožděný vlak. 

O autorce

Petra Divišová – Pídý je členkou Junáka od 7. 3. 1990, kdy byl založen oddíl v Hartmanicích, který v současné době vede. Vede i oddíl benjamínků Pidilidi v Sušici. Skauting má v krvi, její otec (Balú) vedl oddíl vlčat v Sušici v letech 1968–1970 (a tajně i poté); po revoluci zapojil do skautování téměř celou rodinu. Pídý je amatérská kreslířka, od dětství hltala komiksové klasiky jako je Čtyřlístek, Anča a Pepík, Rychlé Šípy nebo Detektiv Štika. Od 15 let komiksově mapuje zážitky z táborů a už léta kreslí krátké vtipné komiksy, tzv. stripy, se skautskou tématikou.

Velký dík patří všem, kdo byli tématickou předlohou stripů, kdo přispěli svými náměty, těm, kdo pomohli k vydání této knihy, a Davidu Kieslingerovi – Kislíkovi!

Při nákupu pěti a více kusů množstevní sleva - 90 Kč/kus.

Nebo nakupte dohromady s 1. dílem a oba dohromady vás vyjdou na 200 Kč!

Specifikace
Váha 180 g