Domů /

Táborová ordinace

Kód: 6753
Dostupnost: Připraveno k odeslání
280 Kč , plus doprava
(280 Kč/ks)
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Táborová ordinace

Publikace, která se stane pravou rukou každého táborového zdravotníka.

Kniha přehledným způsobem mapuje běžnou táborovou agendu, která bývá na zdravotnických kurzech upozaděna. Jak porozumět specifikům dětského věku, jak vyzrát na alergie a chronická onemocnění, jak si poradit s aplikací léků, hygienou, právními aspekty nebo administrativou? Mějte po ruce Táborovou ordinaci.

Praktický pomocník každého táborového zdravotníka nebo vedoucího na dětských akcích se skvěle hodí i do rodinné knihovničky. Za Táborovou ordinací stojí odborníci – lékaři i právníci – v čele s pediatrem MUDr. Matoušem Záleským, kteří mají desítky let praxe z reality zotavovacích akcí. Publikace je odborná a seriózní, přesto srozumitelná, přehledná a obohacená o svěží ilustrace dua Sasha Chagina a Anastasiia Chagina.

Obsah

Úvod do problematiky dětského věku + Vyšetření nemocného dítěte a sledování fyziologických pochodů + Běžná dětská akutní onemocnění a stavy + Dítě s chronickým onemocněním na zotavovací akci + Prevence, epidemiologie a hygiena + Táborová farmakologie + Právní aspekty + Zdravotnická dokumentace a kontakt s profesionálními zdravotníky + Užitečné formuláře k vytištění + Obrazové přílohy

Forma

⟶ formát: 155 × 200 mm
⟶ počet stran: 172 stran
⟶ vazba: V2 — brožovaná
⟶ materiál: příjemný papír / odolná obálka
⟶ cena: 280 kč

Specifikace
Váha 250 g