Domů / Publikace

Záleskautky - Lumberjanes: Střez se svaté kočičky

Jak by vypadaly Rychlé šípy, kdyby vznikly v 21. století? Přesně jako Záleskautky!
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!

Záleskautky - Lumberjanes: Střez se svaté kočičky

Pět nejlepších kamarádek si chce užít léto na dívčím skautském táboře a utužit svoje přátelství, jenže jim plány neustále hatí tříoké lišky, vodní příšery nebo zdivočelí skauti z chlapeckého tábora. Naštěstí nemají problém tomu všemu nakopat zadek a klidně i vyhrát páku nad oživlou sochou. A když budou mít štěstí, ani nenakrknou potetovanou vedoucí.

Záleskautky se právem staly kultem pro moderní čtenářky i čtenáře a oblíbíte si je, pokud jste odrostli realistickým příběhům Rainy Telgemeierové nebo dobrodružstvím modrovlasé Hildy, s níž mají Jo, April, Mal, Molly a Ripley mnoho společného — ulítlou formou podporují hodnoty, jako jsou přátelství, tolerance, ochrana přírody a odvaha. Je nám jasné, že tohle všechno zní moc dobře na to, aby to byla pravda. A přitom je to ještě lepší!

Stojí za pozornost
Expedice Delta Expedice Delta Kód: 1275