Domů / Publikace / Vlčata a světlušky a jejich vedoucí

Zápisník pro malé skauty

Seznam se s kamarády ze skautského oddílu Stopaři. Během roku se setkávají na schůzkách, jezdí na výpravy do přírody a v létě na tábor.
Dostupnost: Připraveno k odeslání
sleva 29 %
Cena před slevou: 139 Kč
Ušetříte: 40 Kč

Zápisník pro malé skauty

O čem je Zápisník pro malé skauty?

Jedná se to první skautský zápisník, který má malé vlče, či světlušku, provést světem skautingu. Zápisník je plný obrázků, je rozdělený na čtyři roční období a končí táborem. Najdeš tu spoustu rad a inspirace. Vše, co by měl  nováček vědět o skautech, o přírodě, o zdravovědě, inspiraci na tvoření a na mnoho her. Tenhle praktický pomocník malému skautovi či skautce poradí a hravou formou jim představí vše důležité, co by měli znát. Je plný otázek a odpovědí, dá se v něm vybarvovat, doplňovat i číst komiksové příběhy. Můžeš se těšit na opravdu zdařilé čtení! Na knížce spolupracoval tým redaktorů časopisu Světýlko; Zdeněk Chval, Martina Honzů a martina Procházková, kteří do zápisníku promítli své dlouholeté zkušenosti.

Kdo tě knížkou provede?

Seznámíš se v ní s kamarády ze skautského oddílu Stopaři. Během roku se setkávají na schůzkách, jezdí na výpravy do přírody a v létě na tábor. Prozradí ti, jak to v jejich skautském oddíle chodí, co společně zažívajít a naučí se. Veverka ti poví o přírodě, Puchejř ukáže, jak ošetřovat zranění a Žárovka ti poradí, jak si vyrobit bublifuk. Turbánek zas dodá recepty na dobroty uvařené na ohni. Přidej se k nim, dobrodružství začíná!

Ukázka z knihy ke stažení

Autoři: Martina Honzů, Zdeněk Chval, Martina Procházková
Rok vydání:  2019
Pořadí vydání: 1. vydání