Plavba vlčat a světlušek 2. st - přes Atlantik

Druhý stupeň Plavby vodních vlčat, světlušek a žabiček je určen pro kluky a holky ve věku 8 – 9 let ve vodáckých nebo koedukovaných oddílech.
Připraveno k odeslání

Plavba vlčat a světlušek 2. st - přes Atlantik
Obsahuje úkoly ze všech šesti oblastí stezky a také příběh dvou sourozenců - Čolka a Žabky, kteří tráví prázdniny u svého dědečka – námořního kapitána.

- Tato stezka, která má být průvodcem a pomocníkem v osobním rozvoji vlčat a žabiček ve věku 7–10 let, byla vydána jako součást projektu „Nový program“.
Předcházelo jí více než dvouleté vytváření a testování.
  • Celý komplet stezky pro vlčata a cestičky pro světlušky se skládá ze tří stupňů a Nováčka (příručky pro nové členy) ve třech variantách (pro vlčata, světlušky a pro vodní vlčata a žabičky).
    - Součástí stezky je symbolický rámec: Kniha džunglí pro vlčata, Kouzelná lucerna pro světlušky a Příběh Čolka a Žabky pro vodní vlčata a žabičky.
    - Více o vazbě na výchovný program Junáka naleznete v metodických příručkách
    k jednotlivým oblastem (např. Příroda kolem nás, Svět okolo nás).
    - Více informací naleznete na webových stránkách www.skaut.cz/novyprogram.
    - Ke stezce bude k dispozici metodika, jak stezku v oddíle zavést a používat, včetně velkého množství inspirativních nápadů a návodů. Naleznete v ní vazbu stezky na výchovné cíle a inspiraci k aktivitám pro oddílovou činnost podle nové stezky.
    - Stezku je možné upravit pro oddílové podmínky. Bližší informace a návod budou uvedeny v metodice Jak pracovat se stezkou vlčat a světlušek.
    - Připomínky ke stezce, které bude možné zohlednit v dalším vydání, můžete zasílat na e-mailovou adresu novyprogram@skaut.cz.

Jednotlivé stupně stezek je možné si ještě před nákupem stáhnout, pročíst a prohlédnout ve formátu pdf
  • Specifikace
    Štítky