Domů / Publikace / Skautské metodiky

Táborová ordinace

Kód: 6753
Publikace, která se stane pravou rukou každého táborového zdravotníka.
Dostupnost: Připraveno k odeslání
280 Kč , plus doprava
(280 Kč/ks)
 
Táborová ordinace

Nestihli jste objednat v létě? Táborová ordinace je znovu na skladě! Úspěch příručky, kterou zájemci rozebrali za několik dní, jsme oslavili spoluprací s nakladatelstvím Portál, a tak do světa posíláme její dotisk.

Kniha přehledným způsobem mapuje běžnou táborovou agendu, která bývá na zdravotnických kurzech upozaděna. Jak porozumět specifikům dětského věku, jak vyzrát na alergie a chronická onemocnění, jak si poradit s aplikací léků, hygienou, právními aspekty nebo administrativou? Mějte po ruce Táborovou ordinaci.

Praktický pomocník každého táborového zdravotníka nebo vedoucího na dětských akcích se skvěle hodí i do rodinné knihovničky. Za Táborovou ordinací stojí odborníci – lékaři i právníci – v čele s pediatrem MUDr. Matoušem Záleským, kteří mají desítky let praxe z reality zotavovacích akcí. Publikace je odborná a seriózní, přesto srozumitelná, přehledná a obohacená o svěží ilustrace dua Sasha Chagina a Anastasiia Chagina.

Obsah

Úvod do problematiky dětského věku + Vyšetření nemocného dítěte a sledování fyziologických pochodů + Běžná dětská akutní onemocnění a stavy + Dítě s chronickým onemocněním na zotavovací akci + Prevence, epidemiologie a hygiena + Táborová farmakologie + Právní aspekty + Zdravotnická dokumentace a kontakt s profesionálními zdravotníky + Užitečné formuláře k vytištění + Obrazové přílohy

Forma

⟶ formát: 155 × 200 mm
⟶ počet stran: 172 stran
⟶ vazba: V2 — brožovaná
⟶ materiál: příjemný papír / odolná obálka
⟶ cena: 280 kč

Specifikace
Váha 250 g