Domů / Publikace / Skautská beletrie

Prašina

Kód: 6581
Prašina je tajuplné místo, temný ostrov uprostřed zářící Prahy. Nikdo neví proč, ale na Prašině nefunguje elektřina. Lampy tu nesvítí, tramvaje nejezdí, rádio nehraje, mobil je bez signálu.
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
269 Kč , plus doprava
(269 Kč/ks)
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Prašina

Výprava do novodobých Stínadel

V téhle strašidelné čtvrti pátrá Jirka se svými kamarády Tondou a En po dávném tajemství, které by mohlo změnit svět. Jejich dobrodružství je o to nebezpečnější, že při tom musejí čelit partě všeho schopných dospělých chlapů, kteří mají stejný cíl.

Foglarovsky laděný a mimořádně napínavý příběh doplňují ilustrace, které čtenáře vezmou přímo do nitra Prašiny.Knižní Prašina připomíná Foglarova Stínadla, ale děj knihy se odehrává v současnosti, což by dnešní generace mladých čtenářů měla ocenit. 

"Žánrově jde o vědecko-fantastický akční příběh, kde se snoubí kouzlo knížek Jaroslava Foglara (jemuž vzdává hold), Julesa Verna, napětí Jo Nesboa i záhad jak z Šifry mistra Leonarda od Dana Browna."

Zdroj: Recenze Kultura iDNES.cz

Příběh je určen pro čtenáře od devíti let, ale snadno vtáhne do děje i dospělého. Autorem je mladý matematik a literární recenzent Vojtěch Matocha, knížku vydalo nakladatelství Paseka a má 240 stran.

Specifikace
Váha 400 g