Domů / Publikace / Skauti a skautky

Nováček skautů a skautek (nový)

Publikace je určená jak pro úplné skautské začátečníky ve věku 10-11 let, tak pro ostřílená vlčata a světlušky, kteří právě míří do skautských oddílů.
Dostupnost: Připraveno k odeslání

Nováček skautů a skautek (nový)

Nováček je interaktivním průvodcem skautským světem a pomocníkem při zvládnutí základních skautských dovedností. Měl by si ji pořídit každý oddíl, co chce se stezkou pracovat, i pokud už pracoval s experimentální verzí (dále pak například skautské kurzy, atd.).

Info jak stezku používat, tipy na plnění, materiál pro rádce a rádkyně, kompetence pro ty, co chtějí nahlédnout více pod pokličku najdete na www.stezka.skaut.cz.

Nováček společný i pro vodní skauty

V Nováčkovi se dozví vše pořebné i vodní skauti a skautky. Velká část je společná, občas je tu něco pro vodní skauty navíc. Taková informace lze rozpoznat podle toho, že je na modrém podkladu se symbolem kotvy.

Pokud máte zájem koupit předchozí verzi publikace Nováček, je stále k dispozici a lze ji objednávat i nadále, se slevou 25%.