Domů / Publikace

Prašina - Černý merkurit

Druhý díl nesmírně populární a čtivé dobrodružné knihy.
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!

Prašina - Černý merkurit
Prašinu sevřel mráz, neobydlené ulice jsou zaváté sněhem. Od prvního dobrodružství Jirky a En uplynulo několik měsíců, přímo v tajemné čtvrti si vybudovali klubovnu zvanou Doupě a objevili prašinskou část Krchleby, ze které přichází hrozba pro celé město.
Přesto se zdá, že jejich přátelství slábne. Na koho se ještě mohou spolehnout, když i oni dva před sebou mají tajnosti? Pod ocelovým nebem se odehraje strhující příběh, který vyvede z omylu všechny, kdo si mysleli, že na Prašině může nastat klid.
Působivé ilustrace odhalí nová zákoutí a tajné stezky křižující záhadnou pražskou čtvrť.

Příběh je určen pro čtenáře od devíti let, ale snadno vtáhne do děje i dospělého. Autorem je mladý matematik a literární recenzent Vojtěch Matocha, knížku vydalo nakladatelství Paseka a má 264 stran.

>> Ukázka z knihy <<