Domů / Publikace / Ostatní

50 nápadů pro děti, jak přispět k záchraně planety

Kód: 9092
Tato kniha je výjimečná tím, že představuje ochranu přírody jako dobrodružství a ukazuje, že člověk nemusí být dospělák, aby dokázal něco změnit.
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
390 Kč , plus doprava
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
50 nápadů pro děti, jak přispět k záchraně planetyKromě informací a praktických návodů, které děti můžou zkoušet samy doma, ve škole, s rodiči nebo s kamarády, obsahuje zábavné ekopokusy, kvízy a spoustu odkazů na internetové stránky, kde se kluci a holky mohou dozvědět víc. Českou verzi knihy, které se ve světě prodalo více než milion výtisků, navrhla ilustrátorka a grafička Kateřina Janatová jako krásnou věc, kterou budou děti rády brát do ruky a ke které se budou rády vracet. Určeno dětem ve věku 8-12 let (a nejen jim!).
Specifikace
Váha 888 g