Domů / Velký Vánoční Výprodej

Na pomoc sk. vůdcům

Tato příručka začala vznikat před první světovou válkou. B.-P. tehdy připravoval první kurzy pro vůdce oddílů a aby jim jejich působení ulehčil, sestavil pro ně sérii poznámek o výchově kluků prostřednictvím skautingu.
Dostupnost: Připraveno k odeslání
Vánoční výprodej 80 80 %
Cena před slevou: 49 Kč
Ušetříte: 39 Kč

Na pomoc sk. vůdcůmS ohledem na zkušenosti, které získal, je na naléhání spolupracovníků vydal knižně v roce 1920 pod názvem Aids to scoutmastership.

Z obsahu je dobře patrný autorův přístup k vytváření skautského programu. Zatímco kniha Scouting for Boys přináší především konkrétní náměty pro činnost dětí, Aids to Scoutmastership se hlavně zabývá otázkou „Proč?“ To pro nás může být velmi inspirující právě nyní, kdy vzniká nový výchovný program Junáka. Přesvědčte se i vy, že mnohé z výchovných postřehů B.-P.ho jsou aktuální i dnes po 87 letech od prvního vydání.
S tímto zbožím kupují