Domů / Publikace

Čekatelská zkouška se samolepkami

Kód: 1677
Publikace k nové čekatelské zkoušce přináší souhrn poznatků, které vycházejí z aktuálního kompetenčního profilu čekatele tak, jak jej uvádí Řád pro vzdělávání činovnic a činovníků. Některé obrázky dodatečně dolepeny - viz níže.
Produkt již není v prodeji
Čekatelská zkouška se samolepkami

Omlouváme za momentální nedostupnost Čekatelské zkoušky. Právě se tiskne její dotisk, skladem bude 16.2. Zatím máte k dispozici elektronickou verzi.

Oproti původní "staré" čekatelské zkoušce došlo k podstatnému rozšíření a obměně obsahu. Text také reflektuje zásadní změny, k nimž došlo za posledních několik let (počínaje novým názvem organizace, dopady nového občanského zákoníku a novými poznatky v oblasti metodiky a psychologie konče). Jednotlivé kapitoly jsou zpracovány odborníky na daná témata, kteří již mnoho let lektorsky působí na čekatelských kurzech a zkouškách a využívají nových kompetencí.

Výukový text je zpracován po jednotlivých kapitolách (např. metodika, zdravověda, právo, organizace atd.) tak, aby byl co nejsnaze využitelný v praxi čekatelských kurzů. Kapitoly obsahují nejen čtivě zpracované texty, ale i metodická doporučení, příklady a různé aplikace tak, aby byly využitelné pro samostudium. Publikace k přípravě na čekatelskou zkoušku poskytuje zájemcům komplexní vhled do příslušné problematiky, nejde o zpracování jednotlivých čekatelských kompetencí. V každé kapitole je uveden přehled kompetencí, které jsou rozvíjeny příslušnou kapitolou publikace.

Publikace je vydána v kvalitní šité vazbě, má skoro dvě stovky stran a obsahuje praktické klopy, ve kterých je vložena příloha - mapa čekatelských kompetencí. Aktualizovaný dotisk z roku 2016.

Čekatelská zkouška je k dispozici i online jako pdf.

Upozornění vydavatele:
"Vážení čtenáři, při výrobě této knihy se bohužel nevytiskly některé obrázky. Aby nemusel být celý náklad zničen, byly příslušné obrázky na svá místa dodatečně nalepeny. Věříme, že i přes tuto mírnou nedokonalost vám příručka bude dobře sloužit. Vydavatel a autoři."

Na toto vydání je poskytnuta sleva ve výši 20 Kč.

Specifikace
Váha 420 g