Buď pobaven 2

Knížečka malá formátem, ale velmi obsáhlá a plná humoru
129 Kč bez DPH
Skladem
ks
Pokračování velmi úspěšného komiksového zpracování legračních momentů ze skautského života, ve kterých se najde každý z nás. Autorka Petra Divišová (Pídý) se nebojí střílet do vlastních řad a hraje si se skautskými stereotypy i předsudky, na které poukazuje v krátkých absurdních stripech. Lehké kapesní zpracování je ideální na cesty i na tábor, hlavně ho ocení všechny věkové kategorie od světlušek po vedoucí. Hodí se jako bezva odměna do celoroční hry nebo za závody - zachrání dobrou náladu i při čekání na zpožděný vlak.

O autorce:
Petra Divišová – Pídý je členkou Junáka od 7. 3. 1990, kdy byl založen oddíl v Hartmanicích, který v současné době vede. Vede i oddíl benjamínků Pidilidi v Sušici. Skauting má v krvi, její otec (Balú) vedl oddíl vlčat v Sušici v letech 1968–1970 (a tajně i poté); po revoluci zapojil do skautování téměř celou rodinu. Pídý je amatérská kreslířka, od dětství hltala komiksové klasiky jako je Čtyřlístek, Anča a Pepík, Rychlé Šípy nebo Detektiv Štika. Od 15 let komiksově mapuje zážitky z táborů a už léta kreslí krátké vtipné komiksy, tzv. stripy, se skautskou tématikou.

Velký dík patří všem, kdo byli tématickou předlohou stripů, kdo přispěli svými náměty, těm, kdo pomohli k vydání této knihy, a Davidu Kieslingerovi – Kislíkovi!
Zatím nebylo nalezeno žádné hodnocení

Přidejte vlastní hodnocení

Vyberte hodnocení
Hodnocení: 0/5

Hmotnost:0.18 kg

Načítám, prosím vydržte...

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací