Domů / Velký Vánoční Výprodej

Co umím a znám

Co umím a znám je jednou z šesti oblastí, do kterých je Nový skautský program pro děti ve stezkách a dalších výchovných nástrojích rozdělen.
Dostupnost: Připraveno k odeslání
Vánoční výprodej 80 80 %
Cena před slevou: 49 Kč
Ušetříte: 39 Kč

Co umím a známTato knížka je další ze série šesti metodických příruček, které přinášejí náměty a rady pro tvorbu oddílového programu a plnění jednotlivých bodů skautské stezky.

Metodika má podobnou strukturu jako předchozí metodiky k ostatním oblastem. Jednotlivým bodům stezky je věnován teoretický text prokládaný praktickými příklady. Druhou část příručky pak tvoří konkrétní hotové aktivity a hry. Stejně jako předchozí příručky je i tato zaměřena na všechny věkové kategorie. Inspirujte se konkrétními programy a uvažujte o tématu v souvislostech. Vedoucí oddílů se na metodiku mohou těšit společně se zásilkou dubnových časopisů.