VZ - Hospodaření

Kód: 3002 Sleva Sleva
VZ Hospodaření je jedním z dílů edice Vůdcovská zkouška. Slouží jako kvalitní podklad pro přípravu na vůdcovskou zkoušku. Text je souhrnem důležitých poznatků, které je třeba ke zkoušce nastudovat či se s nimi alespoň stručně seznámit.
scouTOTAL výprodej
Cena před slevou: 39 Kč
Ušetříte: 23 Kč

VZ - Hospodaření

Novinkou tohoto inovovaného vydání jsou tabulky (za každou kapitolou), ve kterých najdete sumář znalostí, které byste měli mít po nastudování každé kapitoly. Jedná se o přehled nejdůležitějších pojmů, přehled znalostí určitých systémových záležitostí. Tato pomůcka je určena jak uchazečům o VZ, tak i odborným lektorům oboru Hospodaření.

Celá publikace je zpracována tak, aby co nejlépe vystihovala potřeby budoucích vedoucích oddílu, resp. třeba nových členů střediskových rad apod. Díky určitým změnám v platných soustavách účetnictví jsme zařadili stručné pojednání o soustavě \"podvojného\" účetnictví.

Věříme že nové vydání VZ Hospodaření vám napomůže nejen k získání vůdcovské zkoušky v tomto oboru ale usnadní vám i orientaci a dá odpovědi na otázky a problému v této důležité kapitole.