Jakou si přeji skautkou novinku?
6 % (124)
9 % (168)
37 % (713)
5 % (100)
40 % (766)
3 % (49)

Celkem hlasovalo: 1920

Výroční zpráva 2017

Výroční zpráva Junáka za rok 2017.Výroční zpráva je ideálním prezentačním materiálem o Junáku pro úřady, firemní partnery apod. Přikládá se k nejrůznějším žádostem, projektům...
Připraveno k odeslání

Výroční zpráva 2017

Výroční zpráva Junáka - českého skauta je poděkováním vám všem za vaši práci a energii věnovanou výchově skautek a skautů v oddílech.  Pomocí skautské výročky chceme dát veřejnosti vědět, co vše se nám v uplynulém roce povedlo a jak se nám daří naplňovat poslání skautingu.

Výroční zpráva 2017 k prolistování a stažení.

Jak je možné ji využít?

Pro výroční zprávu je možné najít rozsáhlé uplatnění. Lze ji používat jako propagační nástroj, přiložit ji k žádosti o sponzoring, využívat ji při styku s médii, či poděkovat svým podporovatelům a příznivcům jejím věnováním. Ideálně se nabízí jako jeden z komunikačních prvků se státní správou, institucemi, partnery a firmami. Výroční zprávu můžete také využít při prezentaci během náborů, při interakci s rodiči dětí, nebo laickou veřejností. Ústředí Junáka - českého skauta výroční zprávu zasílá například poslankyním a poslancům, senátorkám a senátorům, na odpovídající ministerstva a státní úřady, spolupracujícím organizacím a firmám. K dispozici ji dostávají samozřejmě i média.

Kdy se k vám výročka dostane

Výroční zpráva dorazí vedoucím spolu s rozesílkou časopisů v druhé polovině dubna. Dále je možné zakoupit si  libovolný počet kusů ve skautském obchodě za symbolickou částku. K dispozici je pro Vás připravena také elektronická verze výroční zprávy, kterou můžete posílat ve formě odkazu. To se hodí například jako doplněk různých žádostí.