Anketa
Jakou si přeji skautkou novinku?
7 % (117)
9 % (161)
37 % (649)
5 % (97)
40 % (704)
2 % (43)

Celkem hlasovalo: 1771
Podrobné údaje o zboží

Pero PARKER SKAUT keramické s víčkem v krabičce

Kód: 6504
Kvalitní značkové keramické pero s víčkem VECTOR Parker pro skauty, sponzory, partnery nebo rodiče.
Poslední kusy na skladě!
299 Kč , plus doprava
(299 Kč/ks)
 
Pero PARKER SKAUT keramické s víčkem v krabičce

Existují věci, na které se potřebujete spolehnout každý den. A Parker Vector rozhodně patří k těm, na které se spolehnout můžete. Kuličkové pero ve skautské modré barvě má plastové tělo se stříbrným potiskem, který ladí k doplňkům z nerezové oceli, je příkladem klasického vkusně jednoduchého designu. Náplň vysunete pomocí stiskacího mechanismu ve víčku. Baleno v elegantní dárkové krabičce v novém pohledném designu, ideální dárek pro pro skauty, sponzory, partnery nebo rodiče.

 

Precizní výrobní postup, pro značku Parker typický, je zárukou, že ani každodenní intenzivní používání pera nezhorší jeho technické a výkonové parametry a vy, kromě výměny náplní, nebudete muset už nic dělat. Jenom psát, psát a psát... 

 

Společnost Parker Pen Company byla založena v roce 1891 v USA. Zakladatel George Safford Parker byl chudým venkovským učitelem, který prodával pera, aby vylepšil svou finanční situaci. S pery ale nebyl spokojen a snažil se vymyslet vlastní typ plnicího pera. Roku 1894 obdržel patent na systém, který zabraňoval rozlití inkoustu z pera. Pera Parker používali například Giacomo Puccini, A.C. Doyle, generál Eisenhower (jeho pery Parker 51 byla podepsána konečná kapitulace Německa) a britská královská rodina.

Specifikace
Váha 80 g