Pero PARKER SKAUT keramické s víčkem v krabičce

Kvalitní značkové keramické pero s víčkem VECTOR Parker pro skauty, sponzory, partnery nebo rodiče.

Pero PARKER SKAUT keramické s víčkem v krabičce

Existují věci, na které se potřebujete spolehnout každý den. A Parker Vector rozhodně patří k těm, na které se spolehnout můžete. Kuličkové pero ve skautské modré barvě má plastové tělo se stříbrným potiskem, který ladí k doplňkům z nerezové oceli, je příkladem klasického vkusně jednoduchého designu. Náplň vysunete pomocí stiskacího mechanismu ve víčku. Baleno v elegantní dárkové krabičce v novém pohledném designu, ideální dárek pro pro skauty, sponzory, partnery nebo rodiče.

Precizní výrobní postup, pro značku Parker typický, je zárukou, že ani každodenní intenzivní používání pera nezhorší jeho technické a výkonové parametry a vy, kromě výměny náplní, nebudete muset už nic dělat. Jenom psát, psát a psát...

Společnost Parker Pen Company byla založena v roce 1891 v USA. Zakladatel George Safford Parker byl chudým venkovským učitelem, který prodával pera, aby vylepšil svou finanční situaci. S pery ale nebyl spokojen a snažil se vymyslet vlastní typ plnicího pera. Roku 1894 obdržel patent na systém, který zabraňoval rozlití inkoustu z pera. Pera Parker používali například Giacomo Puccini, A.C. Doyle, generál Eisenhower (jeho pery Parker 51 byla podepsána konečná kapitulace Německa) a britská královská rodina.