Roverský diář 2017-2018

Roverský diář je ideální pro ty rovery a rangers, kteří pečlivě pracují s vlastní organizací času i svých roverských aktivit.
Připraveno k odeslání

Roverský diář 2017-2018

Jaký obsah roverský diář nabízí?

• Plánovací kalendář na jednu stránku – minitabulky řazené podle jednotlivých měsíců s určením dat a dnů v týdnu
• Základní údaje – informace o majiteli/majitelce diáře
• Plánovací kalendář s malým prostorem na poznámky
• Mapa ČR s měřítkem
• Rozvrh hodin
• Úkolníček
• Přehled roverských akcí a kurzů pro inspiraci
• Roverský program v číslech a heslech – nabízí tabulkový přehled roverského programu. Například to, jaké aktivity a činnosti by měli brát roveři a rangers na zřetel a čemu by se měli v průběhu roku ideálně věnovat
• Hlavní kalendář s členěním podle týdnů (jeden týden na dvojstránku) – v každém poli se lze dočíst datum, den, svátky nebo kdy vychází a zapadá slunce. Roverskou nadstavbou je zanesení roverských a skautských akcí do kalendáře.
• Instrukce k programovému plnění roverského roku – vysvětlení smyslu práce s následujícími komponentami
• Přehledná programová tabulka k vyplňování - ...a hned ve třech různých verzích – pro začínající, putující i zkušené rovery a rangers, kteří si zde mohou systematicky zanášet splněné výzvy, projekty, účast na akcích a kurzech atd.
• Roverský program ve třech bodech – převedení roverského programu do jednoduché infografiky
• Seznam výzev a projektů k inspiraci
• Evidence vlastních výzev a projektů