Jakou si přeji skautkou novinku?
7 % (115)
9 % (159)
37 % (642)
6 % (97)
39 % (682)
2 % (42)

Celkem hlasovalo: 1737

Roverský diář 2017-2018

Roverský diář je ideální pro ty rovery a rangers, kteří pečlivě pracují s vlastní organizací času i svých roverských aktivit.
Připraveno k odeslání

Roverský diář 2017-2018

Jaký obsah roverský diář letos nabízí?

V diáři najdete základní údaje – informace o majiteli/majitelce diáře. Dále plánovací kalendář na jednu stránku – minitabulky řazené podle jednotlivých měsíců s určením dat a dnů v týdnu a plánovací kalendář s malým prostorem na poznámky, mapu ČR s měřítkem, rozvrh hodin a úkolníček.

Určitě se bude hodit i přehled roverských akcí a kurzů pro inspiraci a roverský program v číslech a heslech, který nabízí tabulkový přehled roverského programu. Například to, jaké aktivity a činnosti by měli brát roveři a rangers na zřetel a čemu by se měli v průběhu roku ideálně věnovat.

Hlavní kalendář je členěn podle týdnů (jeden týden na dvojstránku) a v každém poli se lze dočíst datum, den, svátky či kdy vychází a zapadá slunce. Roverskou nadstavbou je zanesení roverských a skautských akcí do kalendáře, instrukce k programovému plnění roverského roku, přehledná programová tabulka k vyplňování (a hned ve třech různých verzích – pro začínající, putující i zkušené rovery a rangers), kteří si zde mohou systematicky zanášet splněné výzvy, projekty, účast na akcích a kurzech atd.

Dále roverský program ve třech bodech – převedení roverského programu do jednoduché infografiky. A na závěr ještě seznam výzev a projektů k inspiraci a evidence vlastních výzev a projektů.

Roverský diář 2017/2018

Rovering je mimo jiné cesta k vlastní zodpovědnosti. Příležitost, jak postupně převzít otěže svého vlastního života a jeho náplně. Rovery a rangers už nikdo nebude vodit za ručičku, předpokádá se, že se o sebe postarají především sami. K tomu mají mnoho užitečných nástrojů. Roverský diář je jedním z nich.

Roverský diář

Obsah diáře přehledně:

• Plánovací kalendář na jednu stránku – minitabulky řazené podle jednotlivých měsíců s určením dat a dnů v týdnu
  • Základní údaje – informace o majiteli/majitelce diáře
  • Plánovací kalendář s malým prostorem na poznámky
  • Mapa ČR s měřítkem
  • Rozvrh hodin
  • Úkolníček
  • Přehled roverských akcí a kurzů pro inspiraci
  • Roverský program v číslech a heslech – nabízí tabulkový přehled roverského programu. Například to, jaké aktivity a činnosti by měli brát roveři a rangers na zřetel a čemu by se měli v průběhu roku ideálně věnovat
  • Hlavní kalendář s členěním podle týdnů (jeden týden na dvojstránku) – v každém poli se lze dočíst datum, den, svátky nebo kdy vychází a zapadá slunce. Roverskou nadstavbou je zanesení roverských a skautských akcí do kalendáře.
  • Instrukce k programovému plnění roverského roku – vysvětlení smyslu práce s následujícími komponentami
  • Přehledná programová tabulka k vyplňování - ...a hned ve třech různých verzích – pro začínající, putující i zkušené rovery a rangers, kteří si zde mohou systematicky zanášet splněné výzvy, projekty, účast na akcích a kurzech atd.
  • Roverský program ve třech bodech – převedení roverského programu do jednoduché infografiky
  • Seznam výzev a projektů k inspiraci
  • Evidence vlastních výzev a projektů