Jakou si přeji skautkou novinku?
6 % (134)
8 % (178)
37 % (778)
5 % (108)
40 % (843)
3 % (56)

Celkem hlasovalo: 2097

Hodinky papírové

Papírové hodinky povzbuzující kreativitu a fantazii. Dotvořte si je podle svého!
Připraveno k odeslání

Hodinky papírové

Hodinky jsou z neroztržitelného materiálu, důsledně vybraného, aby zvládl hromady vašeho tvoření. Velikost je univerzální, vhodná pro mohutnou dospěláckou ruku, či drobnou dětskou ručku. Řemínek se zasouvá do sebe po celé své délce, proto bezpečně drží na ruce.

Na první pohled vypadají hodinky dost obyčejně. Ale neobyčejně dobře se na ně kreslí, lepí i maluje. Materiál je vybraný tak, aby zvládl hromady vašeho tvoření. Velikost je univerzální, vhodná pro mohutnou roverskou ruku, či drobnou světluščí či vlčecí ručku. Je těžké vynalézat pro hodinky stále nové designové funkce. Takže teď je kreativní část na vás. Papírové hodinky berte jako čisté plátno. Mohou mýt jakýkoli styl, cokoliv chcete. Ozdobte si je perem a tužkou, fixou, barvou, třpytkami, maximalisticky, či minimalisticky ...vyjádřete sami sebe. Hodinky jsou dobrý dárek pro kamaráda, nebo perfektní pozvání na akci jako připomínka, že mají všichni dorazit včas. Sice nejou vodotěsné do 100 m, ale jsou odolnější, než vypadají, mají nastavitelný pásek, baterii s dlouhou životností a nabízejí nekonečné možnosti!

Parametry produktu:

- Univerzální velikost 23 cm (možnost zastříhnout řemínek)
- Digitální hodinky s výdrží baterie až 4 roky
- Možnost nastavení času a data
- Dodáno v PE folii se skautskou etiketou
- Balení obsahuje také manuál pro případné nastavení času