Domů / Publikace

Nikdy nekončící dobrodružství

Kód: 1160
Metodický průvodce rozvojem duchovního života - to je podtitul druhé publikace z řady tématických příloh časopisu Skauting. Zve čtenáře ke skutečnému dobrodružství objevování a rozvoje vlastního duchovního života i duchovního rozvoje života dětí a dospíva
Produkt již není v prodeji
Nikdy nekončící dobrodružstvíNedramatičtějším obdobím bývá zpravidla roverský věk, ale základy je třeba vytvářet již od útlého dětství. Proto je určena vedoucím všech věkových kategorií.

Duchovní život není ani nějakou poněkud extravagantní „duchařskou\" záležitostí, ani dárek pro hrstku vyvolených, nýbrž základní rozměr lidství každého člověka a také každý je k němu od narození vybaven základními předpoklady: touhou po jistotě vztahů i touhou po uplatnění vlastní svobody. Tyto vstupní dispozice je ale nutné přiměřeně věku i celkové osobní zralosti rozvíjet výchovou i sebevýchovou. Bez nich zůstanou zakrnělé a v dospělém věku mohou i zplanět, zatímco při správné podpoře a rozvoji jsou pozváním k úžasným setkáním. Právě k tomu chce pomoci tato - v našich poměrech ojedinělá - publikace.
Specifikace
Váha 200 g
S tímto zbožím kupují