Metodika pro oddílovou praxi

Druhé rozšířené a výrazně upravené vydání příručky pro všechny, kteří v oddílech pracují s dětmi od benjamínků až po starší skauty a skautky.
Připraveno k odeslání

Metodika pro oddílovou praxi
Dvacet devět kapitol se věnuje tématům, se kterými se potkáváte při vedení družinových i oddílových schůzek, výprav a víkendových akcí. Příručka propojuje teorii s konkrétními tipy do praxe. Dozvíte se třeba jak pracovat s devíti v Junáku často používanými nástroji motivace dětí, jak zatraktivnit program, jak do programu zařadit jednotlivé body skautské metody, jak vést děti k pomáhání nebo jak propagovat družinovou či oddílovou činnost. Autorem publikace jsou instruktoři skautských kurzů Stříbrné řeky, oproti prvnímu vydání má příručka navíc 65 stran, 17 nových a 3 výrazně přepracované kapitoly.