Anketa
Jakou si přeji skautkou novinku?
7 % (117)
9 % (161)
37 % (650)
5 % (97)
40 % (705)
2 % (43)

Celkem hlasovalo: 1773
Domů / publikace / ostatní
Podrobné údaje o zboží

Fotokniha z Jamboree 2011 - Jambo book

Kód: 1586
Živé střípky z Jamboree roku 2011 ve Švédsku ve vaší knihovně. Stovky fotografií, přes sto stránek a dva jazyky. Podívejte se na ukázku. A objednejte hezký dárek pro sebe i vaše blízké! Ve slevě.
Připraveno k odeslání
scouTOTAL výprodej
Cena před slevou: 249 Kč
Ušetříte: 149 Kč
100 Kč , plus doprava
(100 Kč/ks)
 
Fotokniha z Jamboree 2011 - Jambo book
Úvod knihy končí slovy: „Pojďme se teď společně podívat na jamboree očima fotografů české výpravy a zjistit, co tento velký skautský svátek může účastníkům přinést a nabídnout.“

A fotografové o tom vyprávějí opravdu zručně. Mají k tomu i patřičný prostor. Kniha má přibližně čtvercový formát o velikosti 23×25 cm a je tištěna na elegantním papíře.

Pokud vás kniha zaujala, tak asi máte rozhodnutí o nákupu celkem jednoduché. Možná ale chcete přistoupit k rozhodování racionálně. Tady je několik praktických účelů, ke kterým může Jambo book sloužit:

Představuje mezinárodní rozměr skautingu. Ať už připravujete s oddílem mezinárodní tábor příští rok anebo začínáte uvažovat o účasti na příštím jamboree, prolistovat si Jambo book může být velmi dobrá motivace.
Je ideálním dárkem pro významné partnery, návštěvy či spolupracovníky, třeba právě i ty zahraniční. Určitě také udělá radost aktivním činovníkům, které chcete ocenit.
Určitě poslouží jako skvělý vánoční dárek. Hodí se pro všechny.

A úplně nakonec ještě finanční argument. Při ceně 249,– vás jedna fotografie v Jambo booku vyjde levněji, než když si ji necháte vyvolat v drogérii na rohu :-)

Knihu si můžete prohlédnout: Fotokniha jamboree Jambo book - ukázka z knihy.


Skvělá připomínka Jamboree, skvělá kniha o zahraničním rozměru skautingu a skvělý dárek.
Specifikace
Váha 378 g