Dramatická výchova

Kód: 1065 Sleva Sleva
Dalším svazkem edice Skautské prameny je příručka s trojitým názvem Dramatická výchova, Táborové ohně, Skautské divadlo. V tiráži naleznete hned třináct autorů, mezi nimi i Jaroslava Foglara, a dokonce i Jiřího Voskovce a Jana Wericha.
Připraveno k odeslání
scouTOTAL výprodej
Cena před slevou: 119 Kč
Ušetříte: 71 Kč

Dramatická výchova
O čem příručka je vypovídá zcela obsažně už její název. Využijete ji nejen na táboře, ale často i během roku. Ne každý srší vlastními nápady, ne v každém oddíle se najde přirozený dramaturg, jakými byli ve skautském věku třeba Václav Havel nebo Jiří Suchý. Někdy se třeba jen neví, jak začít. Pak je tu záchrana - tato oranžová knížka.
První pokusy se vydaří a bude s úspěchem nastartována dlouhá řada pěkných podniků, při kterých se nikdo nebude nudit a bavit se budou všichni - jak herci, tak diváci.