Domů / Propagace

Výroční zpráva 2022

Kód: 1747
Výroční zpráva Junáka za rok 2022 je ideálním prezentačním materiálem o Junáku pro úřady, firemní partnery apod. Přikládá se k nejrůznějším žádostem, projektům...
Dostupnost: Připraveno k odeslání
20 Kč , plus doprava
(20 Kč/ks)
 
Výroční zpráva 2022

Oproti loňskému roku se ve výroční zprávě méně skloňuje koronavirová krize a naopak sílí téma války na Ukrajině. Od roku 2006 skautů neustále přibývá. Je nás nyní 75650. Daří se nám především díky nadšení a každodenní práci vedoucích oddílů, středisek a mnoha dalších činovníků. Děkujeme! Pro ohlédnutí se za minulým rokem a poděkování představujeme Výroční zprávu za loňský rok.

Pro výroční zprávu je možné najít rozsáhlé uplatnění. Lze ji používat jako propagační nástroj, přiložit ji k žádosti o sponzoring, využívat ji při styku s médii, či poděkovat svým podporovatelům a příznivcům jejím věnováním. Ideálně se nabízí jako jeden z komunikačních prvků se státní správou, institucemi, partnery a firmami. Výroční zprávu můžeš také využít při prezentaci během náborů, při interakci s rodiči dětí, nebo laickou veřejností. Ústředí Junáka - českého skauta výroční zprávu zasílá například poslankyním a poslancům, senátorkám a senátorům, na odpovídající ministerstva a státní úřady, spolupracujícím organizacím a firmám. K dispozici ji dostávají samozřejmě i média.

Regiony a střediska mají k dispozici šablonu pro výrobu vlastní výroční zprávy v podobě "šneka" složeného na třetiny. Šablona je lehce editovatelná v programu Canva, stačí jen přepsat texty nebo vyměnit fotky. Výroční zpráva obohacena o tuto přílohu může být vhodným doplňkem žádosti o grant či podporu jakékoli jednotky Junáka.

Výročku si můžete prolistovat online.

Specifikace
Váha 120 g