Domů / Propagace

Výroční zpráva 2019

Výroční zpráva Junáka za rok 2019. Výroční zpráva je ideálním prezentačním materiálem o Junáku pro úřady, firemní partnery apod. Přikládá se k nejrůznějším žádostem, projektům...
Dostupnost: Připraveno k odeslání

Výroční zpráva 2019

Za poslední desetiletí je nás o polovinu více. Jak se nám to podařilo? Máme atraktivní program, důvěru rodičů, nadšené dobrovolníky a jedinečnou pedagogickou metodu. Nabízíme dobrodružství, seberealizaci, vzdělávání, zábavu a dovednosti, se kterými se člověk ve světě neztratí. Celkem 67 959 skautů a skautek.

Jak je možné ji využít?

Pro výroční zprávu je možné najít rozsáhlé uplatnění. Lze ji používat jako propagační nástroj, přiložit ji k žádosti o sponzoring, využívat ji při styku s médii, či poděkovat svým podporovatelům a příznivcům jejím věnováním. Ideálně se nabízí jako jeden z komunikačních prvků se státní správou, institucemi, partnery a firmami. Výroční zprávu můžete také využít při prezentaci během náborů, při interakci s rodiči dětí, nebo laickou veřejností. Ústředí Junáka - českého skauta výroční zprávu zasílá například poslankyním a poslancům, senátorkám a senátorům, na odpovídající ministerstva a státní úřady, spolupracujícím organizacím a firmám. K dispozici ji dostávají samozřejmě i média.