Domů / Propagace

Samolepky Dobrý tmel

Kód: 6737
Dostupnost: Připraveno k odeslání
15 Kč , plus doprava
(15 Kč/ks)
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Samolepky Dobrý tmel

Šiřme radost, ne předsudky!

Nálepky často lepíme tam, kam nepatří - třeba na lidi. Pojďte s námi změnit stereotyp a šířit nálepkami radost! I letos jsme navázali na tradici hravých novoročenek a navrhli sadu dvanácti povzbudivých samolepek. 

Ve skautu víme, že každý skutek i slovo se počítá! Ať už je to tichý kompliment, nebo nevraživá výtka k neznámému člověku. Vyzýváme proto všechny skautky a skauty - šiřme letos takovými maličkostmi hlavně radost a povzbuzení. Letošní skautská novoročenka je radosti plná. Skládá se ze 12 samolepek s laskavými vzkazy. Radost tak udělá hned několikrát - poprvé při obdržení péefka v obálce a podruhé až bude obdarovaný rozdávat samolepky svým blízkým. 

Přání je obdélníkové a pohodlně se vejde do obálky A5 - pokud ho budete posílat poštou, doporučujeme rovnou využít i této skautské obálky.

Pošlete jej všem, se kterými při skautování spolupracujete - ať už formálně (partneři, úředníci, podporovatelé), ale i neformálně (dobrovolníci, spolupracující oddíly nebo oddílové veteráni). Ukažte, že si jejich pomoci a podpory vážíte.

Každé PF má potenciál násobení radosti - třeba se vám podaří rozšířit ducha skautingu ještě dál, než na začátku naplánujete. A to je dobře :)

Specifikace
Váha 30 g