Domů / Publikace / Sacculus - hra ke stezce

Sacculus standard červený

Sacculus je nová skautská karetní hra ke skautské stezce. Verze "standard" obsahuje všechny doplňky potřebné k hraní - krabičku, dvě sady karet, kamínky, pytlík a návod.
Dostupnost: Připraveno k odeslání
Vánoční výprodej 47 47 %
Cena před slevou: 95 Kč
Ušetříte: 45 Kč

Sacculus standard červený

Toto je verze s pytlíkem v červené barvě. Sada obsahuje i kamínky, které jsou oproti prvnímu vydání dvojnásobně větší. Oproti verzi "Kreativ" obsahuje navíc ještě další sadu karet - tj. tato verze je hratelná ve dvojici (v oddíle, doma, ve škole). Více info ZDE.

Sacculus standard

Ve variantě standard najdete vše co ve variantě kreativ, a to navíc ještě něco z toho dvakrát, tak aby bylo možno hned začít hru dvou hráčů – tedy 2× devět základních karet a dvě karty truhly, potom po jednom kartu oblaku, návod a krabičku. Navíc balení obsahuje i potřebné barevné kamínky (14 od každé barvy) a váček na kamínky.
Tato varianta je vhodná pro všechny, kteří chtějí hned hrát plnohodnotnou hru a nechtějí si sáček a kamínky vyrábět, pro ty, kteří chtějí hrát základní hru i s těmi, co nemají vlastní sadu (doma, na akcích pro veřejnost či náborech, ve škole…).

Více informací v návodu:

Saccus - návod