Domů / Publikace / Sacculus - hra ke stezce

Sacculus kreativ

Sacculus je nová skautská karetní hra ke skautské stezce. Verze standard obsahuje všechny doplňky potřebné k hraní. Tato verze "kreativ" obsahuje pouze krabičku s jendou sadou základních karet s návodem.
Dostupnost: Připraveno k odeslání
Vánoční výprodej 72 72 %
Cena před slevou: 35 Kč
Ušetříte: 25 Kč

Sacculus kreativ

Tato KREATIV sada obsahuje krabičku se základní sadou karet. Je vhodná pro vyzkoušení nebo pro případ, že si chcete další doplňky (kamínky, pytlík) vytvořit sami. Doplňky také můžete později samostatně dokoupit. Více info ZDE.

Sacculus kreativ

Varianta kreativ obsahuje 9 základních hracích karet, kartu truhly, kartu oblaku, návod a krabičku ve které je vše uloženo. Ke hře je ještě potřeba 14 modrých, 14 žlutých a 14 zelených kamínků a hodí se také váček kam je ukládat. Ten kdo si pořídí variantu kreativ, může ke kamínkům a váčku přistupovat kreativně a vyrobit si je sám, přesně tak jak je chce, např. v rámci oddílového programu.
Tato nejlevnější varianta je vhodná pro hromadné oddílové nákupy při následném zapojení výroby zbývajících potřeb do oddílového nebo táborového programu, pro každého, kdo chce, aby jeho hra byla úplný originál a pro všechny, kteří jsou si jistí, že každou chvíli narazí na hráče s jejich vlastní herní sadou.

Více informací v návodu:

Saccus - návod