Domů / Propagace

Korkový zápisník Skaut

Blok s korkovými deskami a skautských potiskem.
Dostupnost: Připraveno k odeslání

Korkový zápisník Skaut

Blok s korkovými deskami a skautských potiskem. Skvělý dárek pro skauty na jejich zápisky a poznámky.

Představujeme vám nový druh skautského bloku. Formát A6, nelikované listy. Má příjemný korkový povrch, tímpádem snad pěkně zapadne do přírody. A zároveň šetří životní prostředí. Korek je totiž ekologický materiál, získaný z obnovitelných zdrojů. Kůra stromu se prostě jen jednou za devět let oloupe a ten může dále růst.

Další předností je šikovná všitá vnitřní záložka. Už nebudete muset listovat blokem pokaždé, když ho zaklapnete a pak budete chtít najít poslední stránku. Navíc má blok gumičku na uzavření, která se postará o to, že se vám bloček v batohu neotevře a stránky se nesežvýkají.

Korkový zápisník SKAUT

• Blok s korkovými deskami a skautských potiskem
  • Formát A6, 80 čistých listů bez linek, s čerou záložkou a zavíráním na gumičku
  • Rozměry:  14,3 x 9 x 1,5