Domů / Propagace

Dřevěný skautský USB flash disk 8 GB tmavý, 8 GB

Dřevěné skautské USB flashky 8 GB. Jako bonus je na každé nahrán velký balík skautských e-knih.
Dostupnost: Připraveno k odeslání

Zpět k hlavnímu výrobku Dřevěný skautský USB flash disk tmavý
Další varianty zboží: Dřevěný skautský USB flash disk tmavý
Dřevěný skautský USB flash disk 64 GB tmavý, 64 GB Dřevěný skautský USB flash disk 64 GB tmavý, 64 GB Kód: 6584
Dřevěné skautské USB flashky 32 GB. Jako bonus je na každé nahrán velký balík skautských e-knih.
730 Kč
Detail
Dřevěný skautský USB flash disk 16 GB tmavý, 16 GB Dřevěný skautský USB flash disk 16 GB tmavý, 16 GB Kód: 6582
Dřevěné skautské USB flashky 16 GB. Jako bonus je na každé nahrán velký balík skautských e-knih.
330 Kč
Detail
Dřevěný skautský USB flash disk 8 GB tmavý, 8 GB

Připoj se a čti!

Navíc s takto originálním dřevěným skautským šperkem. Za cenu 290 Kč získáš řadu placených knih (v hodnotě 390 Kč, ve formátech ePub a MOBI) zdarma a navíc opravdu velký balík všech ostatních, které můžeš mít stále v kapse. Dostatečný prostor 8GB ti umožní snadno přenášet velké soubory i bez rychlého připojení k internetu.

Krycí víčko flashky má v sobě praktický magnet, takže se k základnímu disku velmi rychle a snadno přichytí.