Domů / Propagace

Balíček pro pořadatele náborových akcí

Náborový balíček pro přihlášené pořadatele náborů zdarma (viz http://skaut.cz/nabory).
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!

Balíček pro pořadatele náborových akcí

Potřebujete nabrat do svého oddílu nováčky a hledáte způsob, jak na to? Projděte si web www.skaut.cz/nabory. Zaregistrujte svůj nábor a získejte nárok na náborový balíček zdarma.

Balíček na rok 2021 obsahuje:

• 25 letáků pro rodiče-karta
  • 3 plakáty A3 Gravitace
  • 2 plakáty A2 Seno
  • 2 plakáty A3 Superschopnosti
  • 10 letáků pro rodiče-brožura
  • 25 náborových časopisů
  • 10 náborových kartiček pro rozdávání spolužákům a vrstevníkům

>> Vyplňte tento přihlašovací formulář <<

Balíček je základ, od kterého se můžete odrazit. Po vyplnění formuláře dostanete voucher na tento balíček zdarma. Další materiály k náborům vyberte podle svých představ a plánů. Zároveň totiž získáváte kód na 20% slevu na všechen propagační materiál. Sleva platí od 1. 8. do 30. 9. 2021 a podmínkou je minimální objendávka 200 Kč. Vztahuje se na produkty z kategorie propagace (vyjma USB flash disků, náramků Paracord, frisbee a prémiového zboží).