Domů / Prémiové zboží / USB flash disky

Dřevěný skautský USB flash disk 3.0 světlý

Dřevěné skautské USB flashky v různých velikostech paměti. Dražší verze - rychlejší technologie USB 3.0. Jako bonus je na každé nahrán velký balík skautských e-knih.
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
od 380 Kč , plus doprava
Varianty Dřevěný skautský USB flash disk 3.0 světlý
Dřevěný skautský USB 3.0 flash disk 16 GB světlý, 16 GB Dřevěný skautský USB 3.0 flash disk 16 GB světlý, 16 GB Kód: 6586
Dřevěné skautské USB flashky 16 GB. Jako bonus je na každé nahrán velký balík skautských e-knih.
380 Kč
Detail
Dřevěný skautský USB 3.0 flash disk 64 GB světlý, 64 GB Dřevěný skautský USB 3.0 flash disk 64 GB světlý, 64 GB Kód: 6588
Dřevěné skautské USB flashky 64 GB. Jako bonus je na každé nahrán velký balík skautských e-knih.
780 Kč
Detail
Dřevěný skautský USB flash disk 3.0 světlý

Nedávno jsme představili dřevěný skautský USB flash disk. A měl u vás super úspěch, díky! A jelikož se ozvalo nemalé množství hlasů, že by to chtělo větší kapacitu a rychlost, je tu. Právě naskladněno v našem e-shopu. Kapacita těchto fešných "ÚeSBéček" je nyní až 64 GB. A jako velký bonus je opět na každému disku nahraný balík skautských e-knih. Čím větší disk, tím více :)

Jaké flash disky jsou tedy v nabídce?

Na základě velmi úspěšného přijetí prvních 8 GB jsme připravili toto širší portfolio, které nabízí variabilitu kapacit i barev. Kromě stávající kapacity 8 GB představujeme disky 16 GB, 32 GB a 64 GB. A to buď ve tmavém provedení, nebo ve světlém. Světlá edice je navíc osazena novější technologií USB 3.0, která umožňuje zásadně rychlejší datové přenosy. Věřím, že nyní si vybere snad každý.

Co o disku padlo v kuloárech

Sotva tahle skautská flashka spatřila světlo světa, už získala ve fejsbůkových kuloárech několik velmi pozitivních reakcí. Máme radost! A podělíme se o pár z nich:

"To je zatím ten nej merchandising!" -- Lumír Kajnar

"Bude to mít úspěch, cloud do dřeva nenarveš." -- Vojta Petr

"Pěkně to dopadlo." -- Tomáš Vovsík

"To nemá chybu. Perfektní práce. Ápropo nedávno jsem přemýšlel, že spousta firem rozdává flashky, ale nic na ně nenahrává :-) " -- Mára Vlček

"To je fakt pěkný!" -- Ivan Manolov

"...a oheň se s tím rozdělá bez rozdílu platformy?" -- Jan Košťál

Co na disku najdu?

Pořádný balík knížek! Například na největším disku (USB 3.0, 64 GB) jsou všechny tyhle úžasné placené e-knihy (samostatně prodejné za více než 2 200 Kč) v ceně:

Plus kompletní balík e-knih nabízených zdarma, které budete mít vždy u sebe! Čím větší disk, tím více.

Knihy jsou ve vyšší prodejní hodnotě, než cena disků!

Co je to ten flash disk?

Flash disk je zařízení, které disponuje schopností ukládat, odstraňovat a snadno vyměňovat data. Dostatečný prostor na disku ti umožní snadno přenášet velké soubory i bez rychlého připojení k internetu. Krycí víčko flashky má v sobě praktický magnet, takže se k základnímu disku velmi rychle a snadno přichytí. Kryt flash disku je začleněn do lanka, aby se neztratil.

• kapacita 8-64GB
  • víčko na magnet a šňůrka na krk (nehrozí ztráta krytky)
  • přírodní materiál - dřevo
  • odstín tmavého a světlého dřeva