Domů / Prémiové zboží

Powerbanka SKAUT 8000 mAh

Kód: 6632
Dřevěná skautská powerbanka o kapacitě 8000 mAh.
Produkt již není v prodeji
Powerbanka SKAUT 8000 mAh

Pokud plánujete výpravu do přírody, tábor, nebo libovolný výlet mimo civilizaci, přibalte s sebou skautskou dřevěnou powerbanku.

Skautská dřevěná powerbanka

Abychom mohli své smartphony, tablety nebo notebooky udržovat při životě i v přírodě, chce to mít po ruce powerbanku. Proto představujeme tuhle novinku na skautském obchodě. Má slušnou kapacitu a stylový dřevěný kabátek, aby do té přírody trochu lépe zapadla. Zdobí ji skautské symboly a logo. Pokud hledáte záložní zdroj energie, zpracování, kapacita a možnosti nové skautské powerbanky by vám měly vyhovovat.

K čemu powerbanka slouží a jak funguje?

Powerbanka, jinak také externí baterie, slouží hlavně jako cestovní příslušenství, kterým můžeme i bez elektrické sítě dobít různá zařízení. Vysoká kapacita s podporou technologie rychlého nabíjení nám dá jistotu, že mobilu, kameře či foťáku nedojde šťáva (umí nabít i jiná USB zařízení, jako například iPod, GPS navigaci, MP3 přehrávač nebo notebook). 

Kapacita powerbanky je 8 000 mAh. V průměru dokáže nabít běžný telefon 2-3x, samozřejmě tu záleží na kapacitě baterie. Součástí krabičky je nabíjecí kabel. Led dioda na povrchu powerbanky signalizuje, jestli máme powerbanku nabitou a jestli dobíjí připojené zařízení. Na těle powerbanky jsou dva vstupy, první, menší služí pro nabíjení samotné powerbanky, druhý je USB vstup pro zasunutí kabelu, pomocí kterého připojené zařízení dobijeme. Malá dioda nad USB portem na horní straně powerbanky je indikátor, který dává informaci o nabití powerbanky. Spodní část powerbanky kryje kov, který chrání powerbanku proti poškození při nárazu. Powerbanka je dodávána ve fešném, papírovém, recyklovatelném balení. 

Parametry

  • Kapacita: 8 000 mAh
  • Rozměr: 14 x 6,6 x 1,3 cm
  • Porty: USB, micro USB
  • Multikabel pro různá zařízení
  • Výstup == 2A
  • Vstup 5V == 2A
  • Materiál: dřevo, kov
  • Váha: 270 g
Specifikace
Váha 270 g
Stojí za pozornost