Jakou si přeji skautkou novinku?
7 % (104)
9 % (138)
38 % (572)
5 % (82)
39 % (590)
3 % (39)

Celkem hlasovalo: 1525

Pero PARKER SKAUT v krabičce

Kvalitní značkové kuličkové pero VECTOR PARKER v modré barvě s logem a stříbrným potiskem SKAUT, se zdobením a místem úchopu z ušlechtilé nerezové oceli, pro skauty, sponzory, partnery nebo rodiče.
Připraveno k odeslání

Pero PARKER SKAUT v krabičce

Popis produktu

Existují věci, na které se potřebujete spolehnout každý den. A Parker Vector rozhodně patří k těm, na které se spolehnout můžete. Kuličkové pero ve skautské modré barvě má plastové tělo se stříbrným potiskem, který ladí k doplňkům z nerezové oceli, je příkladem klasického vkusně jednoduchého designu. Náplň vysunete pomocí stiskacího mechanismu ve víčku. Baleno v elegantní dárkové krabičce v novém pohledném designu, ideální dárek pro pro skauty, sponzory, partnery nebo rodiče.

Precizní výrobní postup, pro značku Parker typický, je zárukou, že ani každodenní intenzivní používání pera nezhorší jeho technické a výkonové parametry a vy, kromě výměny náplní, nebudete muset už nic dělat. Jenom psát, psát a psát...

Společnost Parker Pen Company byla založena v roce 1891 v USA. Zakladatel George Safford Parker byl chudým venkovským učitelem, který prodával pera, aby vylepšil svou finanční situaci. S pery ale nebyl spokojen a snažil se vymyslet vlastní typ plnicího pera. Roku 1894 obdržel patent na systém, který zabraňoval rozlití inkoustu z pera. Pera Parker používali například Giacomo Puccini, A.C. Doyle, generál Eisenhower (jeho pery Parker 51 byla podepsána konečná kapitulace Německa) a britská královská rodina.