Domů / prémiové zboží

Peněženka Luxusní

Ručně vyráběná kožená peněženka v černé barvě, s podšívkou a černým šitím je tu pro ty, kteří si rádi užijí přidanou hodnotu. Kůže je precizně zpracována do jemné formy tak, aby peněženka působila velmi elegantním dojmem.
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
1.966 Kč , plus doprava

Peněženka LuxusníSkautské peněženky zdobí nové skautské logo a slovní značka SKAUT. Jsou součástí limitované edice kožených výrobků, které jsme pro vás nechali připravit ve spolupráci s tradiční českou dílnou Brašnářství Roman Tlustý.
Peněženka je vyrobena z hovězí kůže, vyčiněné v malé rodinné koželužně v Jablůnce na Valašsku, opracována a sešita byla v dílně Brašnářství Roman Tlustý v Praze-Vršovicích na meziválečných strojích československé výroby. Krabici udělali v Opavě, pytlík ušily švadleny z Třebíče, potisk udělal pan Jech z Vršovic a ražbu provedli knihaři Rak&Rak z Dittrichovy ulice.

Peněženka je zpracována jako luxusní doplněk, je úzká, měkká, ohebná, pohodlně se vejde i do přední kapsy pánských kalhot.

Rozměry peněženky - 11x9 cm (zavřená), 23x9 (otevřená). Má kapsy na 3 kreditní karty a kapsu na bankovky.
Stojí za pozornost