Domů / Prémiové zboží

Opasek kožený hnědý, světlá dřevěná spona

Udělejte dojem s prémiovými koženými opasky s dřevěnou sponou, do které je vypálen motiv skautské lilie. Všechny materiály i výroba jsou českého původu!
Dostupnost: Zboží není na skladě
1.090 Kč , plus doprava
Varianty Opasek kožený hnědý, světlá dřevěná spona
Opasek kožený hnědý, světlá dřevěná spona 115 cm, 115 cm Opasek kožený hnědý, světlá dřevěná spona 115 cm, 115 cm Kód: 8253
Zboží není na skladě
1.090 Kč
Opasek kožený hnědý, světlá dřevěná spona

Fandíme českým řemeslům. Proto jsme jsme pro vás nechali vyrobit od české společnosti Golden Roses jedinečné skautské opasky, které kombinují tradiční skautské materiály: dřevo a kůži. Do dřevěné spony je navíc vypáleno skautské logo, které zpřítomňuje oheň, výsostně skautský živel.

Opasky jsou dodány v dárkovém balení, uschované v počalouněné dřevěné bedýnce. Hodí se proto jako výjimečný dárek ke speciálním příležitostem nebo jako dárek člověku, na kterém vám záleží.

Stojí za pozornost
Opasek kožený černý, tmavá dřevěná spona Opasek kožený černý, tmavá dřevěná spona
1.090 Kč