Domů / Prémiové zboží

Opasek kožený hnědý 110 cm

Kód: 8272
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
950 Kč , plus doprava
(950 Kč/ks)
 
Opasek kožený hnědý 110 cm

Skautské kožené opasky

Opasky jsou vyrobeny z velice trvanlivé hovězí hlazené kůže o síle 4 mm, šířka řemenu je 4 cm. Pásek zdobí skautská lilie a nápis jednoduchý elegantní "skaut". Všechny kovové komponenty jsou v černé barvě, včetně zapínání na přezku s rolnou. Pásek je ošetřen hydrofobním přípravkem na bázi včelího vosku. Nabízíme jej ve dvou barvách.

Jak zvolit správnou velikost pásku?

V kalhotách či typu kalhot, ve kterých plánujete kožený pásek nosit si změřte obvod pasu či boků (měřte podle toho, ve kterých místech budete opasek nosit). Výsledná hodnota v cm je délkou od zapínacího trnu opasku po prostřední dírku. V této míře Vám bude pásek vyroben a měl by perfektně sedět.

Výroba hezky česky

Tradičně fandíme českým výrobcům a tak jsme i při volbě této edice vybrali hezky česky, Eggo najdete na pražském Žižkově. Při nákupu surovin a ostatních potřebných komponentů Eggo také upřednostňuje domácí dodavatele. Dokáže tak ohlídat prémiovou kvalitu nejen kůží, ale také přezek, nýtů či kovových druků. Zboží vyrábí ručně, až po fázi šití jednotlivých dílů, se kterým v dílně pomáhají kvalitní sedlářské šicí stroje. Ručně řezané a barvené díly jsou navíc sešívány speciálními velmi pevnými nitěmi zvyšující odolnost kožených tašek a doplňků. Produkty vyrábí v malých sériích a díky tomu může zaručit vysokou úroveň jejich kvality. 

Specifikace
Váha 242 g
Stojí za pozornost