Anketa
Jakou si přeji skautkou novinku?
7 % (117)
9 % (161)
37 % (649)
5 % (97)
40 % (704)
2 % (43)

Celkem hlasovalo: 1771
Domů /
Podrobné údaje o zboží

Triko Svojsík pánské

Nové skautské tričko s motivem zakladatele Svojsíka.
Kategorie: trička Svojsík
Poslední kusy na skladě!
scouTOTAL výprodej
Cena před slevou: 289 Kč
Ušetříte: 173 Kč
116 Kč , plus doprava
(116 Kč/ks)
Varianty Triko Svojsík pánské
Triko Svojsík pán. M Triko Svojsík pán. M Kód: 8242  
scouTOTAL výprodej 60 %
116 Kč
Triko Svojsík pánské

Nové tričko vám umožní poznat A. B. Svojsíka trochu jinak. Devět různých podob Svojsíkova ánsfasu vzniká díky stylizovaným proměnám jeho kníru. Kompozice obrázku je inspirována klasickým warholovským popartem. Na zadní straně trika je pod krkem barevné logo s nápisem skaut. 

----------

100 % biobavlna, vyrobeno za použití zelené energie z obnovitelných zdrojů, nízká uhlíková stopa, etický produkt.

Nová trika značky Earth Positive jsou do největší možné míry ekologickým a etickým produktem. V době, kdy se stává textilní průmysl jedním z environmentálně a společensky nejškodlivějších odvětví, se Earth Positive snaží dokázat, že lze vyrábět bavlněné oblečení s nízkou uhlíkovou stopou a bez škodlivých účinků na půdu, vodu, klima, faunu, flóru a lidské zdraví. 

Trička jsou vyrobená ze 100 % biobavlny, která je pěstována a zpracovávána na organických farmách s nízkým dopadem na životní prostředí. Během výroby se využívá zelená energie z obnovitelných zdrojů a jsou dodržovány zásady etické produkce díky uplatňování fair trade praktik (férový obchod). Producenti textilu nejsou vystaveni nebezpečí jedovatých chemikálií, a navíc je garantováno, že k výrobě není využita dětská práce.

Specifikace
Váha 186 g