Domů / Oblečení

Triko Svojsík dámské

Nové skautské tričko s motivem zakladatele Svojsíka.
Výrobce: JUN společnost s ručením omezeným
Dostupnost: Zboží není na skladě
289 Kč , plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Triko Svojsík dámské

Nové tričko vám umožní poznat A. B. Svojsíka trochu jinak. Devět různých podob Svojsíkova ánsfasu vzniká díky stylizovaným proměnám jeho kníru. Kompozice obrázku je inspirována klasickým warholovským popartem. Na zadní straně trika je pod krkem barevné logo s nápisem skaut. 

----------

100 % biobavlna, vyrobeno za použití zelené energie z obnovitelných zdrojů, nízká uhlíková stopa, etický produkt.

Nová trika značky Earth Positive jsou do největší možné míry ekologickým a etickým produktem. V době, kdy se stává textilní průmysl jedním z environmentálně a společensky nejškodlivějších odvětví, se Earth Positive snaží dokázat, že lze vyrábět bavlněné oblečení s nízkou uhlíkovou stopou a bez škodlivých účinků na půdu, vodu, klima, faunu, flóru a lidské zdraví. 

Trička jsou vyrobená ze 100 % biobavlny, která je pěstována a zpracovávána na organických farmách s nízkým dopadem na životní prostředí. Během výroby se využívá zelená energie z obnovitelných zdrojů a jsou dodržovány zásady etické produkce díky uplatňování fair trade praktik (férový obchod). Producenti textilu nejsou vystaveni nebezpečí jedovatých chemikálií, a navíc je garantováno, že k výrobě není využita dětská práce.

 

 

Specifikace
Váha 186 g