Domů / Oblečení

Triko Svojsík dám. S

Kód: 8246
Nové skautské tričko s motivem zakladatele Svojsíka.
Výrobce: JUN společnost s ručením omezeným
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
výprodej 60 %
Cena před slevou: 289 Kč
Ušetříte: 173 Kč
116 Kč , plus doprava
(116 Kč/ks)
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Zpět k hlavnímu výrobku Triko Svojsík dámské
Další varianty zboží: Triko Svojsík dámské
Triko Svojsík dám. SNové tričko vám umožní poznat A. B. Svojsíka trochu jinak. Devět různých podob Svojsíkova ánsfasu vzniká díky stylizovaným proměnám jeho kníru. Kompozice obrázku je inspirována klasickým warholovským popartem. Na zadní straně trika je pod krkem barevné logo s nápisem skaut.

----------

100 % biobavlna, vyrobeno za použití zelené energie z obnovitelných zdrojů, nízká uhlíková stopa, etický produkt.

Nová trika značky Earth Positive jsou do největší možné míry ekologickým a etickým produktem. V době, kdy se stává textilní průmysl jedním z environmentálně a společensky nejškodlivějších odvětví, se Earth Positive snaží dokázat, že lze vyrábět bavlněné oblečení s nízkou uhlíkovou stopou a bez škodlivých účinků na půdu, vodu, klima, faunu, flóru a lidské zdraví.

Trička jsou vyrobená ze 100 % biobavlny, která je pěstována a zpracovávána na organických farmách s nízkým dopadem na životní prostředí. Během výroby se využívá zelená energie z obnovitelných zdrojů a jsou dodržovány zásady etické produkce díky uplatňování fair trade praktik (férový obchod). Producenti textilu nejsou vystaveni nebezpečí jedovatých chemikálií, a navíc je garantováno, že k výrobě není využita dětská práce.
Specifikace
Váha 186 g