Domů / Oblečení / Náramky Paracord SKAUT
Zboží 1 / 1

Náramek paracord SKAUT modrý L, L

Kód: 6622
DOPRODEJ - prodej tohoto produktu skončí koncem roku 2023 nebo vyprodáním zásob.
Produkt již není v prodeji
Náramek paracord SKAUT modrý L, L

ROZVAŽ A PŘEŽIJ!

Paracord náramky se staly neuvěřitelným trendem. Nejenom, že jsou stylové, ale hlavně praktické. Tento náramek je upletený z více než tří metrů kvalitního paracordu s nosností 250 kg. Hlavní výhodou je možnost náramek v nouzové situaci rozmotat a využít, což je také důvod, proč je určen pro všechny vyznavače outdoorových aktivit, turistiky a v neposlední řadě skautingu.

Vyrobeno v ČR pro skauty ve spolupráci z PARACORD s.r.o.
 

Tento náramek vyrábíme v následujících velikostech:

Jak vybrat správnou velikost náramku?

Nejdříve je nutné změřit obvod zápěstí osoby, které bude náramek nosit (měří se na těsno, nejlépe krejčovským metrem). Poté si ve velikostní tabulce najdete svůj obvod zápěstí a rozhodněte se, zdali chcete náramek volný nebo těsně padnoucí na ruku. Pokud chcete těsně padnoucí, zvolíte menší velikost a pokud volnější, pak zvolíte tu větší velikost.

Např.: Jsem muž a naměřil jsem si obvod zápěstí 19 cm. Mohu se tedy vybrat velikost M nebo L. Protože nechci, aby mi náramek „létal“ po ruce, vyberu padnoucí možnost – tedy velikost M. Pokud by mi ale ruka často natékala a chtěl bych náramek raději volnější, vybral bych si velikost L.

Např.: Jsem žena a naměřila jsem si obvod zápěstí cca 16,5 cm. Vhodnou velikostí pro mne bude velikost XS.

Co dělat, když neznám obvod zápěstí?

Obvod zápěstí je lepší změřit, ale pokud se jedná o dárek, chápeme, že to není vždy možné. Nabízíme takovou radu – ze statistik nám vyplynulo, že běžný muž má většinou obvod zápěstí 19-20cm (vel. M nebo L) a běžná žena 16cm (vel. XS).

 

Specifikace
Váha 250 g
S tímto zbožím kupují
Zboží 1 / 1