Domů / publikace / ostatní

Fotokniha z Jamboree 2015

Živé střípky z Jamboree roku 2015 v Japonsku ve vaší knihovně. Stovky fotografií, přes sto stránek a dva jazyky. Podívejte se na ukázku. A objednejte hezký dárek pro sebe i vaše blízké!

Fotokniha z Jamboree 2015
Úvod knihy končí slovy: „Pojďme se teď společně podívat na jamboree očima fotografů české výpravy a zjistit, co tento velký skautský svátek může účastníkům přinést a nabídnout.“

A fotografové o tom vyprávějí opravdu zručně. Mají k tomu i patřičný prostor. Kniha má přibližně čtvercový formát o velikosti 23×25 cm a je tištěna na elegantním papíře.

Pokud vás kniha zaujala, tak asi máte rozhodnutí o nákupu celkem jednoduché. Možná ale chcete přistoupit k rozhodování racionálně. Tady je několik praktických účelů, ke kterým může Jambo book sloužit:

Představuje mezinárodní rozměr skautingu. Ať už připravujete s oddílem mezinárodní tábor příští rok anebo začínáte uvažovat o účasti na příštím jamboree, prolistovat si Jambo book může být velmi dobrá motivace.
Je ideálním dárkem pro významné partnery, návštěvy či spolupracovníky, třeba právě i ty zahraniční. Určitě také udělá radost aktivním činovníkům, které chcete ocenit.
Určitě poslouží jako skvělý vánoční dárek. Hodí se pro všechny.

A úplně nakonec ještě finanční argument. Při ceně 240,– vás jedna fotografie v Jambo booku vyjde levněji, než když si ji necháte vyvolat v drogérii na rohu :-)

Knihu si můžete prohlédnout: Fotokniha jamboree Jambo book - ukázka z knihy.

Skvělá připomínka Jamboree, skvělá kniha o zahraničním rozměru skautingu a skvělý dárek.