Jakou si přeji skautkou novinku?
7 % (110)
9 % (148)
37 % (603)
6 % (89)
39 % (628)
2 % (39)

Celkem hlasovalo: 1617
Domů / e-knihy ZDARMA

Poselství skautské výchovy - ekniha

Jedna z nejpotřebnějších příruček nezbytná při vstupu skautského činovníka na náročnou stezku vůdce. Ekniha
Zboží není na skladě
, plus doprava
Poselství skautské výchovy - ekniha

Pro přípravu na první bod čekatelských a vůdcovských zkoušek - myšlenkové základy skautingu - vám velmi pomůže si ujasnit to, co většinou jen tušíte, ale neumíte dobře vyjádřit. Jednotlivé kapitoly napoví, o čem se tu píše: Skautská vševýchova, O smyslu výchovného snažení, Co nám bylo dáno do kolébky aneb A. B. Svojsík dnes, Myšlenkové základy skautingu aneb náš výchovný cíl, Tři základní otázky, Osobnost vůdce, Identita dítěte, Morální výchova, Chvála každodenního přátelství.

-----------

Publikaci můžete zdarma stáhnout a číst ve vašem elektronickém zařízení (mobil, tablet, počítač). Publikaci nabízíme přizpůsobenou ve dvou základních formátech:

- ePUB (vhodné pro většinu mobilních čteček, mobilů a tabletů)

- MOBI (vhodné pro čtečky Kindle)

Příslušné soubory stáhnete kliknutím na odkaz níže v sekci SOUBORY.

Klasickou papírovou publikaci můžete zakoupit v jiné sekci našeho obchodu.

Příjemné e-čtení vám přeje Tiskové a distribuční centrum Junáka

Soubory