Domů / DVD, CD a LP

DVD Na dobré stopě

Kód: 6310
Dobrodružný příběh z prostředí junáckého prázdninového tábora vodáků. Film natáčený na Sečské přehradě a v okolí přehradní nádrže Souš, vypráví dobrodružný příběh skauta Edy a jeho junáckých bratrů na letním táboře.
Produkt již není v prodeji
DVD Na dobré stopěV poválečném pohraničí dochází neustále k pašeráckým výpadům a Eda, který byl za války zavlečen do Německa, je podezříván z náklonnosti k nim. Nakonec se ukáže, že je to právě on, kdo pomůže místním narušitele dopadnout a je za svou odvahu vyznamenán a přijat všemi do kamarádského junáckého kruhu. Ve filmu hraje také 5. oddíl vodních skautů z Prahy. Speciální vydání filmu Na dobré stopě (1948) vybavené řadou unikátních bonusů a vydané při příležitosti oslav sta let českého skautingu.

DISK obsahuje:
- Na dobré stopě
- Buď připraven!
- Osvětový film o skautech (1923), kde hlavními představiteli byli členové skautského oddílu Praha 5 a také pracovníci schwarzenberského panství
Nejedná se o dvojDVD, které bylo nabízeno před tímto produktem. Toto levnější DVD obsahuje pouze totožný první disk, který je v papírové krabičce.
Specifikace
Váha 180 g