Anketa
Jakou si přeji skautkou novinku?
6 % (133)
9 % (176)
37 % (764)
5 % (107)
40 % (822)
3 % (55)

Celkem hlasovalo: 2057
Domů / Doporučující seznam
Podrobné údaje o zboží

Kouzelná lucerna + Hledejte bílý Mercedes

Kód: 1276 Sleva Sleva
Dvoukniha "Kouzelná lucerna & Hledejte bíly Mercedes" obsahuje dva zajímavé a čtivé příběhy vhodné pro vlčata a světlušky z pera exilového skauta Radka Kučery. Texty jsou doprovázeny barevnými ilustracemi.
Kategorie: publikace
Připraveno k odeslání
188 Kč , plus doprava
(188 Kč/ks)
 
Kouzelná lucerna + Hledejte bílý Mercedes
Stáhněte si ukázku z obou knih. Pomohou vám rozhodnout se, že nákup této dvojknihy je správná investice! Ukázky stahujte v tomto článku na skautské křižovatce.
-------------------

\"Kouzelná lucerna\" je příběhem malé dívky Lucinky, která prožívá se svými kamarádkami různá dobrodružství a příhody, a to díky kouzlu zvlášní lucerny, která ji dokáže přenést do světa světlušek. Kouzelná lucerna je novým symbolickým rámcem pro světlušky, se kterým se pracuje v novém programu a stezce pro světlušky (měl by nahradit dosavadní Karafiátovy Broučky). Kniha by neměla chybět v žádné knihovničce roje světlušek.

\"Hledejte bílý Mercedes\" je vypráví o šestce českých vlčat a světlušek žijících v Holansku, které se zapletou do spleti tajuplných příhod a pátrání, na jehož konci stojí velké odhalení. Vhodné např. jako večerní čtení na pokračování na akcích pro vlčata a světlušky.
Specifikace
Váha 300 g