Domů / Doporučující seznam
Jakou si přeji skautkou novinku?
7 % (192)
8 % (232)
35 % (967)
5 % (134)
42 % (1153)
3 % (82)

Celkem hlasovalo: 2760
koupit (Seznam od Tomáš Foldyna)
Strana 2 / 2
Výrobků na stranu: 20 40 80
 Název Cena
Aspergerův syndrom Aspergerův syndrom Kód: 6408
Zboží není na skladě
Tato příručka vám může pomoci při práci s dítětem s Aspergerovým syndromem v oddíle. Tyto děti se mnohdy chovají zvláštně, nepřiměřeně, pro okolí nepochopitelně.
39 Kč
Můj domov Můj domov Kód: 1660
Připraveno k odeslání
Metodika k jedné ze šesti oblastí skautské stezky. Podrobně se zabývá jednotlivými body oblasti; najdete v ní jejich cíle, potřebné znalosti, metodiku s praktickými náměty na programy, popis, jak se tento bod odráží v jednotlivých výchovných kategoriích,
59 Kč
Jak získat nováčky Jak získat nováčky Kód: 1232
Připraveno k odeslání
Publikace poslouží vůdcům oddílů a středisek, kteří řeší stav členů ve svých oddílech. Snaží se obsáhnout všechna témata spojená s náborem nováčků;
Statečná srdce Statečná srdce Kód: 6410
Zboží není na skladě
Pět statečných skautů Vladimír Čermák, Vladimír Pach, Quido Němec, Otto Klein a Milan Rotter bylo za druhé světové války srdcem odboje ostravských Junáků.
175 Kč
Detail
Stezka a symbolický rámec vlčat a světlušek Stezka a symbolický rámec vlčat a světlušek Kód: 1662
Zboží není na skladě
Tato metodika vás názorně a přehledně provede vším, co jepotřeba vědět pro práci se stezkou vlčat a světlušek a pro využívání symbolického rámce v této věkové kategorii.
Severka Severka Kód: 6428
Nová beletristická kniha Miloše Zapletala vydaná ve spolupráci s Mladou Frontou. Příběh původně vycházel na pokračování v časopise Skaut-Junák, částečně jako komiks.
245 Kč
Africké obrázky Africké obrázky Kód: 9033
Zboží není na skladě
Kniha spojuje dvě knihy vydané a čerpající z pobytu R. Baden-Powella v Nyeri v Keni v letech 1939-1941. První část u nás vyšla již před válkou pod názvem Ptáci a zvířata v Africe, druhá u nás vychází poprvé.
140 Kč
Indyho příběhy Indyho příběhy Kód: 9063
Zboží není na skladě
Indyho příběhy přicházejí za čtenářem ze skautského vodáckého oddílu. Možná se vám budou zdát neuvěřitelné, snad i vymyšlené, přesto mají všechny pravdivý základ. Indy je obyčejný kluk.
90 Kč
Skautské odkazy Skautské odkazy Kód: 1655
Zboží není na skladě
Metodická příručka výchovy historií.
Listy Jurovi Listy Jurovi Kód: 6325
Připraveno k odeslání
Nejvydávanější metodická příručka pro skautské vůdce. Rozšířené vydání. Použitý text Listů Jurových vychází z posledního pátého vydání z roku 1991.
130 Kč
Detail
Čolek a Žabka - Troje prázdniny na moři Čolek a Žabka - Troje prázdniny na moři Kód: 1619
Připraveno k odeslání
Beletristická knížka pro světlušky a vlčata k symbolickému rámci vodáckých stezek.
60 Kč
Pomsta Gurghů Pomsta Gurghů Kód: 1286
Zboží není na skladě
Po úspěšném Nebezpečném prostoru (TDC, 2010) druhá beletristická kniha libereckého autora Vladimíra Stanislava – Skipa. Napínavý děj ze skautského prostředí upoutá čtenáře od deseti let.
190 Kč
Skautské hnutí ve světě Skautské hnutí ve světě Kód: 9091
SKAUTSKÉ HNUTÍ VE SVĚTĚ autora Bruna Břečky je nezávislé pokračování knihy Kronika československého skautského hnutí, vydané v roce 1999.
385 Kč
Ako zakládať skauting Ako zakládať skauting Kód: 4031
60 Kč
Zavátou junáckou stezkou Zavátou junáckou stezkou Kód: 1100
Připraveno k odeslání
Výběr z díla Rudolfa Plajnera.
126 Kč
Příroda kolem nás Příroda kolem nás Kód: 1199
Zboží není na skladě
Příroda kolem nás je jednou z šesti oblastí, do kterých bude Nový skautský program pro děti ve stezkách a dalších výchovných nástrojích rozdělen.
Detail
Kouzelná lucerna + Hledejte bílý Mercedes Kouzelná lucerna + Hledejte bílý Mercedes Kód: 1276
Připraveno k odeslání
Dvoukniha "Kouzelná lucerna & Hledejte bíly Mercedes" obsahuje dva zajímavé a čtivé příběhy vhodné pro vlčata a světlušky z pera exilového skauta Radka Kučery. Texty jsou doprovázeny barevnými ilustracemi.
75 Kč
Strana 2 / 2